Skládací prosklené stěny

Zimní zahrady, hliníkové konstrukce

Vítá Vás firma Profiltechnik alusystem s.r.o.

 

Firma Profiltechnik alusystem s.r.o.  podniká od roku 1995 v oblasti projektování, výroby a montáže prosklených stavebních prvků  jako jsou zimní zahrady, plastová a hliníková okna a dveře, prosklené fasády, skládací prosklené stěny, posuvné dveře, kancelářské příčky, světlíky, protipožární prvky, skleněné zábradlí, atd.
Za dobu své existence si v této oblasti vybudovala stabilní pozici seriózního dodavatele.
Výrobky firmy jsou určeny pro novostavby i rekonstrukce. Firma je zaměřena svým výrobním programem na výrobu hliníkových i plastových prvků. Specializuje se na atypické, z konstrukčního hlediska složitější a po architektonické stránce velmi zdařilé originály. To však neznamená, že našimi zákazníky nemohou být lidé s nároky na jednodušší výrobky jako jsou okna nebo dveře.

Každý zákazník má možnost bezplatného zpracování poptávky a technického řešení.

Od roku 2010 jsme výhradním výrobcem skládacích prosklených stěn od firmy SUNFLEX.
Skládací prosklené stěny SUNFLEX se vyrábí v mnoha variantách a jsou vhodné pro všechny prostředí a realizace. Hlavní výhody jsou instalace bez svislých profilů v křídlech, tzn.že Vám výhled ze zimní zahrady nic neruší. Další velkou výhodami jsou úplné otevření otvoru a použití i u obloukových a rohových sestav.