Název produktu

MasterPatio

  Video

  CP 1-0-1

  posuvné boční panely

  CP 1-2-1

  posuvné středové panely

  CP 4 rail

  posuvné všechny panely

  CP edge

  posuvné rohové panely

  Technické informace

   

   

  MasterPatio je prvotřídně izolovaný posuvný a posuvně zdvižný systém, navržený pro vytvoření maximálních prosklených ploch, v kombinaci s vysokým komfortem. Dokonale navazuje principem izolace na série CS 77 a CS 86 HI.

  Systém MasterPatio má dokonalou vysoce izolovanou konstrukci, která je díky vynikajícím izolačním vlastnostem vhodná pro použití v nízkoenergetických budovách. Tento systém MasterPatio je dostupný v mnoha různých variantách otvírání. S nízkým prahem pak nabízí řešení pro bezbariérový přístup do budov. Možnost volby automatického motorického otevírání pak zaručuje skutečně maximální komfort. Zdvižně posuvný systém umožňuje vytvoření prosklených ploch s extrémními rozměry a hmotností až 400 kg. Prvky ze systému MasterPatio nabízí v souladu s třídou odolnosti proti vloupání RC2 bezpečné a spolehlivé řešení.

  Bezpečnostní upozornění – u uzamykatelných posuvných systémů, tzv. HS portálů, je nutné vždy vyjmout klíč z vložky zámku.  Při ponechání klíče ve vložce a současné manipulaci s ovládací klikou HS portálu hrozí nebezpečí úrazu ruky. 

  Ke stažení

  Galerie

  Máte zájem o tento produkt nebo se o něm chcete dozvědět více? Ozvěte se nám.