Video

CP 1-0-1

posuvné boční panely

CP 1-2-1

posuvné středové panely

CP 4 rail

posuvné všechny panely

CP edge

posuvné rohové panely

Technické informace

 

 

MasterPatio je prvotřídně izolovaný posuvný a posuvně zdvižný systém, navržený pro vytvoření maximálních prosklených ploch, v kombinaci s vysokým komfortem. Dokonale navazuje principem izolace na série CS 77 a CS 86 HI.

Systém MasterPatio má dokonalou vysoce izolovanou konstrukci, která je díky vynikajícím izolačním vlastnostem vhodná pro použití v nízkoenergetických budovách. Tento systém MasterPatio je dostupný v mnoha různých variantách otvírání. S nízkým prahem pak nabízí řešení pro bezbariérový přístup do budov. Možnost volby automatického motorického otevírání pak zaručuje skutečně maximální komfort. Zdvižně posuvný systém umožňuje vytvoření prosklených ploch s extrémními rozměry a hmotností až 400 kg. Prvky ze systému MasterPatio nabízí v souladu s třídou odolnosti proti vloupání RC2 bezpečné a spolehlivé řešení.

Bezpečnostní upozornění – u uzamykatelných posuvných systémů, tzv. HS portálů, je nutné vždy vyjmout klíč z vložky zámku.  Při ponechání klíče ve vložce a současné manipulaci s ovládací klikou HS portálu hrozí nebezpečí úrazu ruky. 

Ke stažení

Galerie

Máte zájem o tento produkt nebo se o něm chcete dozvědět více? Ozvěte se nám.