Hliníková okna a dveře od Profiltechniku

Hlíník je zárukou kvality

Hliník je stále populárnější volbou pro moderní bydlení. Je lehký a zároveň velmi pevný. Snadno odolává mechanickému poškození i povětrnostním vlivům. Navíc vyžaduje minimální údržbu. Je tak perfektním materiálem pro okna a dveře.

Máte zájem o hliníková okna nebo dveře? Jsme tu pro vás. Postaráme se o profesionální a rychlou montáž po celé České republice.

Hliníková okna a dveře – Profiltechnik

 

Benefity hliníkových oken a dveří

  • Vysoká pevnost a odolnost – největší odolnost proti povětrnostním vlivům, minimální opotřebení, pevnost.
  • Možnost velkých rozměrů – hliníková okna je možné díky jejich vlastnostem vyrábět v takových velikostech, které plastová či dřevěná okna nedovolují.
  • Dlouhá životnost – extrémně dlouhá životnost i v těžkých podmínkách.
  • Elegantní a zajímavý vzhled – až luxusní vzhled hliníkových oken, hliníkové profily jsou štíhlé a působí elegantně.
  • Lehkost – nízká hmotnost hliníkových oken je velkou výhodou, okna tolik nezatěžují stavební konstrukci a lépe se s nimi manipuluje.

Poslat nezávaznou poptávku

 

Technické informace

Hliníková okna jsou vhodná pro všechny druhy staveb, ať už se jedná o velké průmyslové a administrativní budovy, rodinné domky nebo světlíky. Hliníkový systém nabízí architektům a konstruktérům sortiment výrobků, které jsou prověřeny dlouholetou praxí a velice dobře se osvědčily u nejrůznějších objektů, na které byly kladeny ty nejvyšší nároky na konstrukční a architektonické řešení.

Hliníkové profily jsou dostupné v lakované verzi ve všech barevných odstínech RAL, anodizované (ELOX) nebo fóliované v dekorech dřeva.

Hliníková okna a dveře – Profiltechnik

 

Jak probíhá realizace projektu?

Stačí zaslat poptávku a my se vám do druhého dne ozveme. Doptáme se na dodatečné informace a zároveň vám sdělíme předběžnou kalkulaci. Celková doba vyhotovení standardně probíhá v rozmezí 6-10 týdnů.

Již 25 let pro vás navrhujeme, vyrábíme a montujeme zimní zahrady, zastřešení teras, a také hliníková okna a dveře podle vašich představ a přání. Naše výrobky dotvoří váš domov tak, abyste ho využili na maximum. Kvalita a funkčnost jsou pro nás prioritou. Prohlédněte si ukázky naší práce nebo reference našich klientů.

Realizovat projekt

 


Máte konkrétní představu o hliníkových dveřích? Využijte konfigurátor.

Řekněte nám o vašich představách a navrhněte si dveře na míru v online konfigurátoru. Zabere to jen pár minut. Zvolte si variantu dveří, rozměry, barvu, typ skla, úchyty a další parametry. Až budete mít hotovo, v menu vpravo stáhněte navolené údaje jako soubor PDF, který nám prosím přiložte při zasílání nezávazné poptávky.

Nakonfigurovat hliníkové dveře

Nemáte konkrétní představu o hliníkových dveřích nebo oknech? Pošlete nezávaznou poptávku.

Stačí zaslat poptávku a my se vám do druhého dne ozveme. Doptáme se na dodatečné informace a zároveň vám sdělíme předběžnou kalkulaci. Celková doba vyhotovení standardně probíhá v rozmezí 6-10 týdnů.

Nezávazně poptat