Název produktu

Konstrukce s atikou

  Technické informace

  Zastřešení teras s obvodovým pohledovým atikovým pásem je současným trendem. Beze zbytku splňuje požadavky moderní architektury na začlenění vzdušné terasy do obytné plochy současných novostaveb.

  Celý koncept zastřešení, čisté linie, barevné sladění a celková maximální příslušnost ke stávajícímu objektu je prvořadým určujícím parametrem. Atikový pás opticky skrývá nevhodné technické podmínky. Minimální nutný sklon střechy včetně příslušenství pro odvod dešťové vody, případně stínící techniku, podoba a materiál atikového pásu je odvozený a sladěný s charakterem původní stavby.

  Materiálem může být dřevo, hliníkové lamely nebo nečleněná barevná hliníková plocha, případně další materiály. Svislé stěny zastřešení jsou řešeny pomocí systémů Sunflex SF 20, SF 25, SF 30, nebo SF 35, a to podle vašeho přání.

  Povrchová úprava

  U kovových součástí si můžete zvolit ze dvou možností:

  • Buď standardní v odstínech RAL.
  • Nebo v luxusním provedení strukturovanými barvami s příměsí třpytivého pigmentu.

  Rohové plochy

  Podle šířky a vyložení střechy je svislá nosná konstrukce v čele zastřešení umístěná mimo půdorysné rohy. Ve styku boční a čelní svislé stěny pak vzniknou pohledově velmi příjemné celoskleněné rohové plochy a design celé konstrukce působí velmi odlehčeně a vzdušně s korunkou atikového pásu.

  Materiály

  Materiály použité pro realizaci zastřešení, technologie zpracování, povrchové úpravy i montážní prostředky jsou zárukou dlouhé životnosti a bezúdržbového provozu. Veškeré vybavení a doplňky jsou dodávané standardně na přání.

  Doplňky

  Zastřešené terasy lze rozšířit o další prvky, které zpříjemní váš pobyt.

  LED osvětlení

  Rolety

  Markýza s čidly deště, slunce

  Infrazářič

  Elektrické otvírání oken

  Galerie

  Galerie

  Máte zájem o tento produkt nebo se o něm chcete dozvědět více? Ozvěte se nám.