Název produktu

Segmentové konstrukce

  Technické informace

  V mnoha případech vyžadují stavební i architektonické podmínky řešit zastřešení terasy jako 1/2kruh, 3/4kruh, nebo jiný segment. Projektujeme tato zastřešení na míru dle podmínek stávající stavby a dispozic zákazníka.

  Lehká konstrukce nejen střechy, ale i celého zastřešení zůstává prioritou i v tomto případě. Skrytý systém odvodu dešťové vody je samozřejmou součástí i zastřešení typu Segment. Střecha s vyložením do 3500 mm zůstává bez příčného členění.

   Jednou z unikátních vlastností posuvně otočných systémů Sunflex SF 25, SF 30 a SF 35 je schopnost posunovat jednotlivá křídla nejen v přímočaré dráze, nýbrž i pohyb těchto křídel přes všechny tupé úhly až do úhlu 90°. Díky této jedinečné schopnosti je možné i u půdorysně segmentových zastřešení otevřít kompletně celý obvod a zpřístupnit tak vnitřní prostor. Pro zasklení svislých stěn je možné použít i posuvný systém Sunflex SF 20. Jedná se většinou o zastřešení větších rozměrů, neboť v každém rovném úseku zůstává při otevření část obvodu uzavřená úložištěm posuvných křídel.

  Povrchová úprava

  U kovových součástí si můžete zvolit ze dvou možností:

  • Buď standardní v odstínech RAL.
  • Nebo v luxusním provedení strukturovanými barvami s příměsí třpytivého pigmentu.

  Materiály

  Materiály použité pro realizaci zastřešení, technologie zpracování, povrchové úpravy i montážní prostředky jsou zárukou dlouhé životnosti a bezúdržbového provozu. Veškeré vybavení a doplňky jsou dodávané standardně na přání.

  Doplňky

  Zastřešené terasy lze rozšířit o další prvky, které zpříjemní váš pobyt.

  LED osvětlení

  Rolety

  Markýza s čidly deště, slunce

  Infrazářič

  Elektrické otvírání oken

  Galerie

  Máte zájem o tento produkt nebo se o něm chcete dozvědět více? Ozvěte se nám.