cover

Dopřejte si neomezený
výhled

Spustit video

Velké prosklené plochy v elegantním provedení dokonale propojují interiér domu s okolím a vy si tak můžete užít ničím nerušený výhled na váš bazén či zahradu. Štíhlý minimalistický design, snadné a pohodlné ovládání a vysoká únosnost systému je dokonalou volbou pro váš domov.

 

Kde můžete využít posuvné stěny?

  • prosklení balkónů a lodžií
  • obvodové stěny pergol, altánů a zastřešených teras

ozvěte se nám

Jaké máte možnosti?

Vybírat můžete hned z několika typů stěn. Ať už se jedná o posuvné, otočné nebo skládací,  s ideálním řešením pro váš domov Vám rádi pomůžeme. 

Mezi největší trendy současnosti patří Hi-finity – maximálně transparentní posuvný systém umožňující prosklení přes celou výšku podlaží a systém SF20 – konstrukce posuvných skleněných křídel z tepelně zpracovaného skla.

Posuvné a otočné
posuvné, otočné

Posuvné a otočné
posuvné

Posuvné a otočné
skladaci

zobrazit vše


Průběh projektu

Podívejte se, jak probíhá náš pracovní proces. Budete tak vědět, co očekávat a jak vše časově naplánovat. Celý projekt obvykle trvá 6–10 týdnů. Pokud nám zašlete poptávku, ozveme se vám do druhého dne.

 


Kdo jsme?

Jsme ryze česká firma a na trhu působíme již 20 let. Vyrábíme zimní zahrady a zastřešení teras podle vašich přání. Kvalita a funkčnost našich výrobků jsou pro nás prioritou.

Jsme vám kdykoliv k dispozici.
Ozvěte se nám.