Zimní zahrada nad bazén aneb koupání po celý rok

Výhody, které přináší zimní zahrada nad bazénem je ve skutečnosti mnohem více než celoroční radost z užívání bazénu. 

Zimní zahrady poskytují domům plnohodnotnou místnost navíc, která obyvatelům dokáže sloužit pro různé účely. Domácí bazén nevyjímaje. Příprava zimní zahrady pro takové účely je ale značně odlišná od zahrady, která slouží čistě jako posezení.

Bazén, resp. voda v něm generuje vysokou vlhkost v zahradě a ovlivňuje použitý materiál, vybavení i mechanismy. Proto je třeba předem určit ty správné. To pro nás v Profiltechniku není problém. Zkušenosti se stavbou zastřešení nad bazénem máme již 20 let. Ve vzduchu zimní zahrady se vyskytuje krom vlhkosti také například chlór, a proto volíme nerezové provedení komponentů.

Taktéž se můžete díky zastřešení rozloučit s nekonečným čištěním vody od listí, hmyzu a jiných nečistot.  Dům bazénem vás osvěží po náročném pracovním dni, poskytne útočiště, když nebudete mít náladu a přivítá rodinu či přátelé při společných setkáních. 

Noční koupání dostane také nový rozměr. Soukromí není jediným benefitem zastřešeného bazénu. Díky zastřešení se nebudete muset ohlížet na noční klid, ani nepříjemný chladný večerní vánek. Vizuální stránka věci vás také potěší, jelikož díky prostoru kolem bazénu dostanete možnost vyřádit se skrze světélka, svíčky a další dekorace. Zastřešený bazén pak může sloužit nejen pro účely koupání, ale i jako společenská místnost s velice příjemným ovzduším. Zkrátka si budete připadat neustále jako na dovolené. 


 

Bazén lze samozřejmě zastřešit i dodatečně. Pohráváte-li si s myšlenkou o zastřešení bazénu, ozvěte se, vymyslíme tu nejlepší možnou variantu. 

 

Váš Profiltechnik