Zimní zahrada jako součást obývacího prostoru

Možná jste vždy snili o tom, mít dům se zahradou. Možná už jste si tento sen dokonce i splnili. Ale člověk nerad stagnuje a zůstává ve stereotypu, co říkáte? Domov a obecně prostředí, ve kterém žijeme si zaslouží péči a pozornost víc než cokoli jiného. Aby taky ne! Právě to, jak a kde žijeme má vliv na osobní štěstí a pohodu. Pozvednout prostory, kde trávíme většinu volného času na něco výjimečného je rozhodnutí, kterého rozhodně nebudete litovat.

Obývák de luxe

Místnost, kde trávíme nejvíce času bývá samozřejmě obývák. Ve chvíli, kdy máte náladu osvěžit a renovovat svůj domov, obvykle nestačí vyměnit závěsy. Co si takhle obývací místnost „přifouknout“ o několik metrů, prosvětlit o spoustu světla, a hlavně dodat šmrnc a eleganci díky křišťálově čistým proskleným stěnám?

Zimní zahrada jako plnohodnotná místnost

Zimní zahrada nemusí být nutně jen rozšíření stávající místnosti. Izolace a technické zpracování, včetně materiálů vytvoří plnohodnotnou místnost se vším všudy. Toužíte-li tedy po místnosti navíc, je zimní zahrada ideální volbou. V zimě vás zahřeje, v létě zchladí a ukryje před paprsky.

Z vlastní zkušenosti víme, že zimní zahrada promění atmosféru celého domu. V létě umožní pohodlný vstup na zahradu, poskytne úkryt před sluncem či deštěm, a přesto neskončíte zavřeni mezi čtyřmi stěnami. Zákazníci často říkají, že mají díky přístavbě takový „dovolenkový“ pocit. My jim dáváme za pravdu. Grilování, rodinné setkávání, oslavy a další příležitosti si zaslouží příjemné zázemí. A ten zimní zahrada poskytne 365 dní v roce.

Poradit si umíme i s atypickými prostory a rodinnými domy jakéhokoli stáří. Dokážeme elegantně vyřešit stavbu zimní zahrady k rustikální chatě tak, aby do sebe oba dva prvky esteticky zapadaly.

Ozvěte se nám, rádi se podělíme o své 20 ti leté zkušenosti a zkrášlíme společně i váš domov!