Relaxační místnost u vás doma

Zimní zahrada umožňuje splnění ledajakého snu. Místnost, která vám slouží celý rok a dá se nadesignovat doslova jakkoli. Spojit ji s domem je jedna možnost, ale oddělit ji a dopřát jí oddělený příběh je možnost druhá. A o té se budeme bavit dnes.

Styl, jaký je libo

Mnohé z klientů omezuje do jisté míry již stávající vybavení a styl interiéru. Oddělíte-li zimní zahradu od vnitřku domu posuvnou stěnou, můžete si vytvořit svůj malý svět, který se zbytku domu zcela vymyká. Zimní zahrada díky spojení s venkovním prostředí dovoluje popustit uzdu fantazii. 

Je libo vířivku nebo saunu?

Za domácí wellness v zimní zahradě by se asi nezlobil nikdo z nás. Ať už se raději rácháte ve vodě, nebo vyhříváte v sauně, přidejte pohodlná lehátka či válendy a můžete si dopřávat relaxu jako na dovolené každý den. Zimní zahrady Profiltechnik jsou konstruované tak, že poslouží i těmto účelům spolehlivě a dlouhodobě. Přes speciální skla vás sluníčko prohřeje i v zimě.

Jógová či meditační ZEN místnost 

Nemusíte být zrovna mistři jógy, abyste dokázali ocenit kouzlo zimní zahrady ve stylu zenového klidu. Jógová podložka, aromalampa, deka a polštáře – tak má vypadat meditační místnost. 

Botanická zahrada pro odpočinek

Pokud jste pěstitelé a zahradníci tělem i duší, určitě vám schází péče o rostliny v zimě, když „spí“. Zimní zahrada poslouží jako mikroprostředí i pro náročné rostliny. Pokud není rodina příznivcem zeleně v každé místnosti, prostě si postavte vlastní botanickou zahradu. 

Účel, kterému bude zimní zahrada sloužit je záhodno určit předem. Pokud se tak nestane, nevadí, dodatečně se dá zvládnout také ledasco. Každopádně zvolte schopného parťáka pro realizaci. My se hlásíme.  Ozvěte se, budeme se těšit.