Podzimní doplňky do zastřešené terasy

Pokud nejste milovníci přicházejícího chladného období podzimu a zimy, a přesto byste rádi byli „jednou nohou“ venku, je zastřešení terasy to, co byste měli zvolit! 
 
A aby vám na terase bylo hezky, pohodlně a teploučko, dejte si práci s  vybavením. Nemusí nutně stát desetitisíce. Stačí pár drobností, ale efektu si užijete až až. 

HYGGE pro terasu 

Kožešina, měkoučká deka, pohodlné křeslo a šálek kávy či čaje. Takhle relaxují ve Švédsku ve stylu HYGGE. A že to umí! Vždyť právě Švédsku vládne chladné počasí většinu roku. Tak proč se neinspirovat? 

Jak voní podzim 

Pár svíček s  vůní jablek, skořice či jehličí dokreslí nádherně se zbarvující přírodu venku.  

 

Světélka dodají útulnost 

Světelné řetězy se dají pořídit doslova „za pár stovek“. Interierový design je neopomíná prakticky do žádné místnosti. A to je moc dobře! Malá dávka teplého světla v několika místech v prostoru dodá opravdu atmosféru. Zastřešenou terasu nevyjímaje!  

Zvolte třeba variantu na baterku, která je bezpečná a navíc mobilní, jelikož zásuvka nebo přístup ke zdroji může být na terase problém. 

Kus podzimu ve váze 

Do vázy dejte jeřabiny, pár červeno žlutých listů, větvičku ze smrku a podzimní dávka útulnosti je doma! 


Teplo i po létě 

Jste-li teplomilové a deka vám pro zahřátí nestačí, zainvestujte do ohřívačů, infrazářičů či topení. Opravdu se to vyplatí. Vyřešit topení a vyhřívání umíme v  Profiltechniku velice elegantně a efektivně. Navíc vás od relaxu na terase neodradí ani chladnější večery v  létě.