Název produktu

Atypické konstrukce

  Technické informace

  Stavební podmínky v místech určených pro zastřešení terasy občas navozují situace, kdy není možné zvolit zastřešení typu Klasik nebo Segment. Díky detailnímu zpracování každé realizace zastřešení a vlastním projekčním kapacitám řešíme individuálně i velmi složité konstrukční případy.

  Prioritou vždy zůstává i u těchto realizací maximální transparentnost celého zastřešení, důraz na lehkost a snadnou ovladatelnost. Současně dbáme na maximální míru využitelnosti zastřešené plochy. I u těchto konstrukcí využíváme jedinečných vlastností systémů Sunflex SF 25, SF 30 a SF 35 a jejich schopnost posouvat jednotlivá křídla svislých stěn přes všechny tupé úhly až do úhlu 90°. Díky této jedinečné schopnosti je možné i u půdorysně atypických zastřešení otevřít kompletně celý obvod a zpřístupnit tak vnitřní prostor.

  Povrchová úprava

  U kovových součástí si můžete zvolit ze dvou možností:

  • Buď standardní v odstínech RAL.
  • Nebo v luxusním provedení strukturovanými barvami s příměsí třpytivého pigmentu.

  Materiály

  Materiály použité pro realizaci zastřešení, technologie zpracování, povrchové úpravy i montážní prostředky jsou zárukou dlouhé životnosti a bezúdržbového provozu. Veškeré vybavení a doplňky jsou dodávané standardně na přání.

  Doplňky

  Zastřešené terasy lze rozšířit o další prvky, které zpříjemní váš pobyt.

  LED osvětlení

  Rolety

  Markýza s čidly deště, slunce

  Infrazářič

  Elektrické otvírání oken

  Galerie

  Galerie

  Máte zájem o tento produkt nebo se o něm chcete dozvědět více? Ozvěte se nám.